США розпочали допомогу Донбаському регіону

payet dopomoga

 
У червні 2014 року уряд України повідомив, що готовий прийняти допомогу від уряду Сполучених Штатів у зв’язку з конфліктом, що розгорівся за зовнішнього підбурювання у Донбасі. З метою якнайшвидше відгукнутися на потреби внутрішньо переміщених осіб всередині конфліктного регіону посол США Джеффрі Пайєтт розпорядився видати допомогу вартістю 50 тисяч доларів на покриття найнагальніших потреб мешканців Донбасу.


Про це повідомляє перс-служба посольства США в Україні, передають «Конфлікти і закони».

Посольство США спрямувало допомогу найбільш уразливим групам населення Донецької області. На даний час мешканцям Слов’янська й Краматорська доставлено 53 тони питної води. США також надали інструменти, постільну білизну, кухонне начиння та інші товари людям у скруті, зокрема літнім людям, інвалідам, сиротинцям та тим, хто не має можливості чи ресурсів евакуюватися із зони конфлікту. Ця термінова допомога додається до приблизно 200 мільйонів доларів економічної, проти-корупційної та іншої допомоги, яку США надають Україні цього року.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.