​Ляшко розповів на допиті в НАБУ «про все на світі»

Національне антикорупційне бюро України допитало лідера Радикальної партії Олега Ляшка у справі про можливе незаконне збагачення. Про це сам Ляшко сказав 25 квітня журналістам після допиту. Він поскаржився, що йому «не повідомили факт, за яким проти нього порушено справу» , повідомляє «Главком».


«Мене чотири години допитували типу як свідка у справі про незаконне збагачення... Ми дали всі свідчення», – запевнив Ляшко.

На уточнюючі запитання журналістів Ляшко зазначив, що його питали «про все на світі».

«З ким я живу, де я проводжу свій час, хто моя дружина, моя мама. А коли я намагався розпитати, в чому мене звинувачують, жодного факту мені надано не було», – заявив політик.

Він вважає цю справу «сфабрикованою» Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Ляшко також пригрозив притягти керівника САП Назара Холодницького до відповідальності за зловживання посадою.

У НАБУ і САП цю заяву поки що не коментували.

Фото radiosvoboda.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.