​Сила слова

У сучасній війні слово стало ефективною зброєю, здатною зміцнити сили захисників, деморалізувати ворога, наблизити перемогу. Наш ворог відточив майстерність застосування такої зброї, ми – із великим запізненням – лише вчимося.


Навесні 2014-го на всіх ефірах російських найманців спочатку називали активістами, потім сепаратистами, а згодом – терористами.

Проблема залишилася і сьогодні – на військовому параді на честь Дня Незалежності, під час вручення зірки Героя України батькам загиблого лейтенанта Олега Довгого, прозвучали слова про те, що він загинув 31 січня 2015 року під Чорнухіним в результаті обстрілу «Градами» з боку сепаратистів!

Сьогодні прочитав новину від одного українського «аналітичного порталу», яка має таку назву: «В МінТОТ відзвітували про спроби дестабілізувати ситуацію в Україні».

Сказати сказали, подумати – забули.

Панове політики, офіційні особи та журналісти, час наводити лад у думках і словах. З кожною вашою помилкою ми ставали слабшими, а наш ворог – сильнішим.

Ціна помилок на війні – людські життя.

Andriy Senchenko, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Andriy Senchenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.