​Сила слова

У сучасній війні слово стало ефективною зброєю, здатною зміцнити сили захисників, деморалізувати ворога, наблизити перемогу. Наш ворог відточив майстерність застосування такої зброї, ми – із великим запізненням – лише вчимося.


Навесні 2014-го на всіх ефірах російських найманців спочатку називали активістами, потім сепаратистами, а згодом – терористами.

Проблема залишилася і сьогодні – на військовому параді на честь Дня Незалежності, під час вручення зірки Героя України батькам загиблого лейтенанта Олега Довгого, прозвучали слова про те, що він загинув 31 січня 2015 року під Чорнухіним в результаті обстрілу «Градами» з боку сепаратистів!

Сьогодні прочитав новину від одного українського «аналітичного порталу», яка має таку назву: «В МінТОТ відзвітували про спроби дестабілізувати ситуацію в Україні».

Сказати сказали, подумати – забули.

Панове політики, офіційні особи та журналісти, час наводити лад у думках і словах. З кожною вашою помилкою ми ставали слабшими, а наш ворог – сильнішим.

Ціна помилок на війні – людські життя.

Andriy Senchenko, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Andriy Senchenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.