​Судове рішення, що дискредитує Україну

Розенблат з Окружним адмінсудом теж порадували. Ну, нехай, можна, дійсно, знайти питання до нардепа Лещенка і голови НАБУ Ситника (особливо до останнього) про поширення ними інформації про наявність імені Пола Манафорта в «чорній бухгалтерії» партії регіонів.


Але, якщо в рішенні суду є уся та ахінея, що міститься в повідомленні прес-служби цього суду, то і прес-службу і суд варто би ліквідувати за професійну нездарність.

Виявляється, за рішенням суду, оприлюднення в Україні інформації про Пола Манафорта мало наслідком втручання у вибори в США...

Тобто, слід розуміти, що в рамках позову безславно відомого нардепа Розенблата, український суд провів аналіз доказової бази, проаналізував перебіг президентської виборчої кампанії в США у 2016 році і визнав втручання в її перебіг з боку Лещенка і Ситника?

Вибори в США не можуть бути в юрисдикції українського суду. Не може апріорі окружний адмінсуд Києва виносити рішення стосовно тих виборів. І американці мають щодня дякувати за це Богові.

Далі ще гірше. Дії Лещенка і Ситника по оприлюдненню інформації про Манафорта, на думку найгуманнішого і найправовішого суду в світі, мало негативні наслідки для зовнішньої політики України і завдало шкоди інтересам держави.

Мені доводилось критикувати дії України, різних посадових осіб в контексті виборів в США у 2016 році. Але я давав політичні та професійні оцінки. Цікаво, які докази мав український суд для того, щоб здійснити такий присуд?

Ну, а фраза про втручання у зовнішню політику шляхом поширення інформації про Манафорта - це просто політико-правовий сюрреалізм.

Зовнішню політику в державі визначає президент, а реалізують органи виконавчої влади. Цікаво, яким чином нардеп Лещенко втрутився в роботу системи органів управління зовнішньополітичною діяльністю країни?

І що, якщо відтепер в Україні будь-яка заява, будь-кого на будь-яку тему матиме міжнародний резонанс, то це буде визнаватися втручанням у зовнішньополітичну діяльність?

Ще один суд, ще один нардеп, і ще одне судове рішення, що дискредитує Україну.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фотоколаж Телеканалу 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.