​Мінськ-2 підписали між собою два бомжі і один пенсіонер

Для того, щоб успішно підписати Мінськ-2, треба було утворити дебальцевський котел. Насправді, якщо глянути на мапу, то в котлі була Горлівка. Але визволення Горлівки суперечило Мінську-1. До речі, і ДАП (Донецький аеропорт) теж за першою домовленістю відходив молодій республіці і тому його доля була визначена задовго до руйнування бетону. Доки стояв аеропорт - Дебальцево бездіяло та чекало своєї участі... як тільки ДАП пав - техніка та сили пішли на Єнакієво і потім почався вивід живої сили з котла, який завершився широкою посмішкою президента на фото з виведеними бійцями, які теж були щасливі стояти поруч з президентом...


Але краще за мене про роковини «мінська-2» розповість Volodymyr Boiko, якого я цітує нижче:

12 лютого 2021 року виповнюється шість років так званим «мінським домовленостям №2», які в столиці Білорусі уклали між собою пенсіонер Кучма та два бомжі.

Як заявляв президент Порошенко, «альтернативи мінським домовленостям немає», оскільки лише вони, мовляв, можуть зупинити російську агресію на Сході України. Але при цьому Порошенко забував уточнювати, що ані Україна, ані росія не мають жодного відношення до цієї угоди між приватними особами.

На окремий наголос заслуговує та обставина, що в «мінських домовленостях» слово «росія» ніде не фігурує, натомість постійно підкреслюється, що на Сході України відбувається громадянська війна, яка може бути припинена лише шляхом проведення виборів на бунтівних територіях. Тільки після таких виборів, згідно з «мінськими домовленостями», може ставитись невідомо перед ким питання про передачу Україні неконтрольованої ділянки кордону та виведення іноземних військ і тільки за умови, якщо перед цим Верховна Рада внесе зміни в Конституцію України та надасть «особливий статус» окупованим районам.

«Мінськими домовленостями», яким «немає альтернативи», передбачена така послідовність з метою припинення бойових дій: спочатку вносяться зміни до Конституції України та проводиться федералізація України з наданням особливого статусу окупованим районам, потім проводяться вибори на окупованих територіях без будь-якого контролю з боку України, потім розглядається питання про можливість передачі Україні контролю над кордоном за умови «проведення конституційної реформи в Україні» та «за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей» й лише після цього – «виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України». Причому, куди ця техніка та іноземні збройні формування будуть виводитись – незрозуміло, оскільки росія не є стороною «мінських домовленостей» й ніколи ніяких зобов’язань на себе стосовно виведення окупаційного корпусу не брала.

Порошенко розпочав виконувати «мінські домовленості» 31 серпня 2015 року, коли намагався закріпити в Конституції «особливий статус Донбасу», для чого співробітникам СБУ довелось організувати масові заворушення під Верховною Радою та пожбурити в натовп гранату, внаслідок чого загинули четверо бійців Національної гвардії (до речі, агент СБУ, який влаштував ці заворушення, давно на волі). Але Сивочолий Гетьман не завершив процес розділення України, тож тепер Зеленський має виконати ті обов’язки, які пенсіонер Кучма взяв перед двома бомжами.

Цитую «мінські домовленості»:

***

9. Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - у консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи.

10. Виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України під спостереженням ОБСЄ. Роззброєння всіх незаконних груп.

11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року.

Олександр Кудінов, facebook.com

Зустріч Порошенко з бійцями, виведеними з Дебальцевого. Фото facebook.com/petroporoshenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.