​Про опитування КМІС на замовлення Громадянської мережі ОПОРА

Насправді виглядає, що замовником був ОПУ, не тому, що цифри цікаві, а тому, що цікавими є питання під час війни. Це дослідження і його публікація точно не об'єднують український народ. Фактично нам намагаються нав'язати необхідність побудови в Україні диктатури на кшталт рашистської чи білоруської.


Це ж придумати потрібно було такі питання, як порушення владою законів, бо ніби це необхідно для пришвидшення перемоги. А хто ці закони приймав, хіба не чинна влада і хіба вже не порушувались закони до війни? Ніби 48% підтримують твердження про порушення владою законів, але 41% проти. Думаю, мова насправді йде про порушення Конституції України. Але навіщо це робити, коли введений воєнний стан? Введіть правовий статус війни і будете мати всі необхідні повноваження без порушення законів та Конституції.

Ще одне, ну дуже цікаве твердження, що не можна допускати конструктивної критики влади. Таке твердження ніби підтримує 62%, а 32% не підтримує. Тобто, ініціатори такого опитування вважають, що якщо влада робить прорахунки під час війни - це призведе до пришвидшення перемоги, якщо їх не виправити? Просто абсурд та ідіотизм.

Дуже цікавими є два твердження про ЗМІ, на які я б звернув увагу.

Перше твердження, що ЗМІ мають підтримувати владу, схвалюють 32%, а 60% за можливість критикувати владу.

Друге твердження, що створення Єдиного телемарафону є вдалою ініціативою і об'єднує. Підтримує ніби 65%, а 17% не підтримує. Порівняйте цифри цих наведених двох тверджень і зробіть висновки самі щодо них.

Ну і нарешті твердження про сильного лідера, який важливіший, ніж демократія. Підтримують ніби 58%, а проти 27%. До речі, для інформації та нагадування ініціаторам опитування, на виборах у 2019 році було більше 73%.

Хочу наголосити ініціаторам і виконавцям цього опитування, яке мало два етапи у липні та охопило тільки 1000 респондентів методом телефоного опитування та було щоденникове опитування, що ви реально роз'єднуєте людей.

У січні 2014 року АМС замовило соціологічне опитування про Євромайдан і згідно цього дослідження активну участь у Євромайдані по всій Україні брало майже 10%, якщо не помиляюсь, то точно було 9,8%. І цього виявилось достатньо, щоб вигнати януковича, який хотів узурпувати владу.

Зараз цифри незгодних з узурпацією влади в Україні є значно більшими.

То ж можна зробити висновок, що ініціатори і виконавці цього опитування є не просто ідіотами, бо нічому не вчаться, вони зараз реально послаблюють об'єднання українців проти ворога під час війни.

Віталій Бала, facebook.com

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.