Кличко: «УДАР» не допустить, щоб влада зірвала Вільнюський саміт і підписання Угоди про асоціацію з ЄС

klichko es1

 
Лідер «УДАРу» Віталій Кличко переконаний, що в разі потреби парламент має зібратися на позачергову сесію для ухвалення пакету євроінтеграційних законів. Про це він заявив сьогодні з трибуни парламенту під час засідання Верховної Ради України, повідомляють «Конфлікти і закони».


Кличко наголосив, що головним пріоритетом роботи парламенту цього тижня мають стати закони, необхідні для підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

«Ухвалити їх Верховна Рада мала вже давно, якби на це була політична воля влади. Ми робимо все, щоб були прийняті всі закони, необхідні для підписання Угоди. І не дамо владі жодного шансу зірвати Вільнюський саміт», - сказав лідер «УДАРу».

Він нагадав, що «УДАР» хоче бачити завтра в парламенті, на оголошеному урядом «Дні Європи», і профільних міністрів, і керівництво уряду. Зокрема, вони повинні розповісти, як готувалися євроінтеграційні законопроекти і чому багато з них написані настільки непрофесійно, що навіть партія влади відмовляється за них голосувати.

Кличко висловив впевненість,що профільні комітети парламенту зобов'язані вдосконалити ці проекти для ухвалення їх в цілому, і в разі потреби навіть попрацювати в міжсесійний період. «Коли закони будуть готові - пропоную зібратися на позачергову сесію і ухвалити їх», - наголосив лідер «УДАРу». Кличко також зауважив, що важливим залишається виконання всіх вимог ЄС, зокрема, щодо припинення вибіркового правосуддя і звільнення Юлії Тимошенко.

Лідер «УДАРу» переконаний, що ухвалення законів, необхідних для євроінтеграції, має забезпечити саме парламент. Із залученням громадськості і експертів. І будь-які спроби винесення цього процесу з парламенту загрожують затягуванням часу та маніпуляціями. «Як приклад - зустріч на Банковій стала показухою начебто «діалогу» з опозицією та завершилася черговими порожніми деклараціями. Пройшло вже два тижні з того дня, а жодну з тем, про які йшлося, не зрушено з місця»,- підкреслив Віталій Кличко.

Тому, якщо влада справді налаштована на діалог, ухвалення європейських за змістом законів буде найкращим підтвердженням цього, - вважає лідер «УДАРу». Серед таких законів - і скасування депутатських пільг, і приведення до ладу пенсійної системи, і зниження тиску на платників податків.

Крім того, додав Кличко, до кінця сесії необхідно заслухати звіт ТСК з розслідування фактів нападу на журналістів 18 травня і інших фактів тиску та перешкоджання журналістам. «Ми вимагаємо не блокувати роботу комісії, а заслухати проміжний звіт ТСК у цьому залі. Він готовий, і важливо, щоб ми дали оцінку від імені всього парламенту цим неприпустимим діям», - сказав Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.