У США презентовано Проект українського Національного круглого столу з питань євроінтеграції

k stil

 
22-26 липня координатор Робочої групи Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» Сергій Бондарчук відвідав з робочим візитом Сполучені Штати Америки. Мета цього візиту — презентувати американському політикуму проект українського Національного круглого столу, який має на меті досягти консенсусу між владою та опозицією у питанні євроінтеграції. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Робочої групи Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».


Сергій Бондарчук зустрівся з сенаторами, конгресменами та представниками Держдепартаменту США. Також відбулись зустрічі з найбільшими мозковими центрами та громадськими організаціями, такими як Інститут Катона, Центр Безпекової політики, Американсько-ізраїльський комітет громадських зв'язків тощо. На усіх зустрічах було презентовано проект українського Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».

Американські представники висловили підтримку цій ініціативі, яка, на їхню думку, позитивно впливає на розвиток європейського курсу України. Вони відзначили, що пропозиція Юлії Тимошенко, яка є автором цього проекту, є сильним державницьким кроком, а той факт, що громадськість виступає в ролі переговорників, вони розцінили як справжню демократичну практику, притаманну усім західним країнам.

В ефірі телепрограми новин Голосу Америки «Час-Time» Сергій Бондарчук зазначив: «Сподіваюсь, що цей візит сприятиме успішному проведенню Національного круглого столу, адже американські політики пообіцяли донести думку про важливість цієї ініціативи до представників української влади та опозиції. Думаю, що здоровий глузд в українських політиків переможе партійні амбіції, і американський принцип зовнішньої політики — «партійна політика закінчуються там, де починаються державні кордони» стане реальністю і для України».

Нагадаємо, що з ініціативою проведення Національного круглого столу задля прогресу у справі євроінтеграції України вперше виступила Юлія Тимошенко у своїх статтях «День Європи» та «67 робочих днів?!». 20 червня 2013 року громадські діячі, історики, експерти, активісти заявили про те, що розпочинають процес організації Національного Круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».

Серед ініціаторів цього процесу: В.Брюховецький (Почесний Президент НаУКМА), С.Бондарчук (громадсько-політичний діяч), Я.Грицак (професор, УКУ), В.Кіпіані (редактор «Історичної правди»), К.Матвієнко (експерт Корпорації «Гардарика»), В.Мусіяка (професор, правник), С.Романів (громадсько-політичний діяч української діаспори, Австралія), О. Таланчук (Президент Університету «Україна»), О.Кривдик (політолог, активіст), Євген Іхельзон (співкоординатор руху «Ми-європейці»), А.Левус (громадський активіст).

Координатором Наглядової ради Національного круглого столу є В’ячеслав Брюховецький, а Робочу групу очолює Сергій Бондарчук. Перший, громадський етап Національного круглого столу відбудеться 7 серпня, а Політичний, за участю представників влади та опозиції, напередодні Дня Незалежності.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.