Британский архитектор подал иск в суд на шоколадную империю Roshen

pozov roshen

 
Британский архитектор Филипп Хадсон фирмы D'Estate подал иск в суд на компанию Roshen, которая принадлежит президенту Петру Порошенко, обвиняя ее в краже дизайнерских идей. Об этом сообщает The Times, передают «Конфликты и законы».


«Наша фирма спроектировала здание для офиса, проходной и переоборудованного помещения для очистки молоковозов для завода Roshen. Мы сделали хорошую работу для них, и они злоупотребляют своей властью, чтобы исказить результаты работы», - сказал Хадсон.

Архитектор в иске требует взыскать с компании Порошенко 100 тысяч фунтов стерлингов. Roshen в свою очередь признала, что отказалась перевести архитекторам 40% средств за работу. Это объясняют тем, что некоторые чертежи поступили с задержкой и были сделаны с ошибками, поэтому использовать их было невозможно.

В результате корпорация построила здание по проекту британского архитектора, однако внесла в него свои изменения.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.