Польща надасть Україні додаткові дозволи на вантажні перевезення

Україна домовилася про надання українським вантажоперевізникам додаткових дозволів на здійснення автомобільних перевезень через територію Польщі. Про це повідомляє сайт Міністерства інфраструктури, передає Польське радіо.


За попередньою інформацією, польська сторона дала згоду на виділення українським автоперевізникам додатково 3000 дозволів категорії «Євро-3» та 3000 дозволів категорії «Євро-5».

Зазначається, що ця інформація має бути підтверджена відповідним офіційним повідомленням польської сторони.

При цьому ці дозволи польська сторона зможе передати лише 27-28 листопада 2017 року. Таким чином, у разі дотримання заявлених термінів, дозволи будуть наявні у Пункті видачі дозволів (Укртрансбезпека) для їх оформлення не раніше 29-30 листопада 2017 року.

Фото maxpixel.freegreatpicture.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.