​Експерт: Українцям варто вчитися на помилках реформ у Польщі

Цими днями експерти провідного польського аналітичного центру Інститут Свободи прибули до Києва, аби вивчити процес проведення реформ в Україні. Вони не тільки поділяться власним позитивним і негативним досвідом перетворень у Польщі, але й дізнаються про вдалі зміни у країні над Дніпром, що можуть бути корисними і для самих поляків. Крім того, молоді польські лідери запропонують ідеї спільних польсько-українських проектів. Про це йдеться в радіопередачі Польського радіо.


Протягом декількох днів експерти зі сфер безпеки, інформаційної політики, економіки та дипломатії здійснять ряд візитів в українській столиці до державних та неурядових установ і організацій, аби дати оцінку процесу перетворень в Україні, виявити потреби та можливості польської та європейської підтримки для перетворень, а також встановити контакти для реалізації спільних польсько-українських проектів у майбутньому, - говорить експерт з питань України та керівник цього проекту в громадській організації Фонд Інституту Свободи Мацєй Пьотровський.

За його словами, за чотири роки зусиль українських реформаторів варто подивитися на їхні результати та досягнення, а також труднощі на цьому шляху. Мацєй Пьотровський вважає, що об’єктивний моніторинг реформ в Україні дозволить зрозуміти, як польська сторона може продовжувати допомагати у цьому процесі, а також визначити те, де польська і європейська підтримка є недоцільною.

Цілу передачу можна послухати у звуковому файлі на сайті Польського радіо.

Фото twitter.com/plinukraine



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.