Через польську фірму 315 українців працевлаштувались у Польщі незаконно

Одна з фірм-посередників праці у Вармінсько-Мазурському воєводстві на півночі Польщі незаконно працевлаштувала 346 іноземців. Про це у понеділок, 10 вересня, повідомили у Прикордонній службі Польщі. Працедавцю загрожує штраф до 30 тис. злотих, передає Польське радіо.


«Прикордонники в Ольштині провели у вересні контроль законності працевлаштування іноземців в ілавській фірмі, котра є посередником праці. Було підтверджено порушення під час доручення праці 346 іноземцям», - повідомила речниця вармінсько-мазурського відділу Прикордонної служби капітан Мірослава Алєксандрович.

За її словами, загалом було перевірено 438 іноземців. Вона зазначила, що власник агентства працевлаштування доручив виконання праці на інших умовах, ніж було визначено у дозволі: 315 громадянам України, 21 громадянину Молдови, 9 громадянам Грузії та громадянину Вірменії.

«Іноземці працювали з порушенням положень у будівельній сфері та у меблевих компаніях на терені Ілавського повіту», - додала вона.

Фото wm.strazgraniczna.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.