​Українці все частіше відмовляються від поїздок до росії та обирають Польщу

Українці відмовляються від поїздок до росії. Найчастіше нині вони вибирають Польщу. Кількість громадян України, котрі їдуть до росії, зменшилася на понад третину порівняно з 2017 роком, передає Польське радіо з посиланням на портал rmf24.pl.


За інформацією українських організацій, які допомагають з пошуком роботи за кордоном, у першому півріччі 2018 року до Польщі приїхало 4,81 млн громадян України. Це на 10% більше, ніж торік.

До росії протягом аналогічного періоду виїхало майже 2 млн українців. На третьому місці опинилася Угорщина, куди подорожувало 1,5 млн власників українського паспорта.

Нагадаємо, польські підприємці та роботодавці попередили, що з Польщі на Захід може виїхати понад 500 тисяч українських працівників, що є справжньою загрозою для польської економіки.

Фото Pixabay



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.