У зв'язку з ситуацію в Україні у Польщі можуть провести збори Ради нацбезпеки
- Подробиці
- Опубліковано 28.11.2018 11:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1236
Голова опозиційної партії Громадянська платформа Ґжеґож Схетина поінформував, що він звернувся до президента Польщі Анджея Дуди із клопотанням про скликання Ради національної безпеки у зв’язку із ситуацією в Україні, повідомляє Польське радіо.
«Я прошу негайного скликання Ради національної безпеки у зв’язку із ситуацією в Україні після агресії російського флоту проти підрозділів українського військово-морського флоту в Керченській протоці в Азовському морі», - написав в опублікованому у Twitter листі Ґжеґож Схетина.
В ефірі телеканалу TVN24 Схетина наголосив, що у питанні України Польща «мусить мати ініціативи, мусить інформувати європейські та світові столиці». Він додав, що «саме Польща постійно була голосом українських проблем, також проблем з росією». Політик переконаний, що Польща повинна «вплинути на солідарну позицію Європейського Союзу щодо російської агресії також у питанні продовження санкцій».
Під час свого вчорашнього візиту до Болгарії президент Польщі Анджей Дуда сказав, що Варшава підтримає міжнародні зусилля для завершення українсько-російського конфлікту. «Якщо будуть міжнародні ініціативи, наприклад питання наступних санкції, Польща напевно до цього приєднається», - сказав президент. Анджей Дуда зазначив теж, що українських моряків потрібно звільнити, а українські кораблі повернути Україні.
Відзначимо також, що у зв’язку із введенням воєнного стану в 10 областях України, люблинський воєвода Пшемислав Чарнек провів у вівторок, 27 листопада, зустріч регіональної групи управління кризовими ситуаціями, аби обговорити, зокрема, тему блокування кордонних пунктів пропуску з Україною.
Речник воєводи Марек Вєчєжак сказав, що було піднято також тему ризиків, пов’язаних із введенням воєнного стану на території України. Представники антикризової групи обговорили, зокрема, роботу Прикордонної служби на випадок можливої масової імміграції населення через східний кордон. «Це один з елементів сценарію, що може статися», - сказав він. «Усі служби готові. На даний момент такого явища немає», - зауважив речник люблинського воєводи.
Воєвода Пшемислав Чарнек підкреслив, що введення воєнного стану у східних сусідів, а на додаток на терені, що не має спільного кордону з Польщею, не має прямого впливу на функціонування польської держави та життя жителів.
Фото prezydent.pl
Також з цієї категорії...
Юлія Тимошенко: Леді Маргарет називали...
8 апр. 2013 г.
В Україні працюватиме спеціальна моніторингова...
22 мар. 2014 г.
Коментар МЗС України щодо продовження...
30 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...
Поліція Києва спільно з СБУ...
20 янв. 2025 г.
Збито 72 ворожих БпЛА, 59...
21 янв. 2025 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
22 янв. 2025 г.
Останні новини
22.01.2025 09:41
1950 москалів подохло минулої доби на українській землі21.01.2025 12:16
1600 кацапів подохло мигулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі