​Через п’яного водія з України поблизу Піляви постраждав журналіст Польського радіо

ДТП за участю трьох автомобілів трапилося в суботу, 7 березня, поблизу місцевості Пілява. Як повідомляє портал «Piaseczno News», між двома автомобілями сталося лобове зіткнення, а ще один упав у кювет.


Журналіст Польського радіо Роман Чеярек, який постраждав через п’яного водія, описав подію на своїй сторінці у Фейсбуці. «П’яний водій з України, без документів, в машині, зареєстрованій на іншу людину, вирішив повернути в наш бік на повній швидкості», - написав Чеярек, повідомляє Польське радіо.

Журналіст додав: «Ми живі. Все гаразд. Машина до утилізації після польоту в повітрі та обертання на всі сторони. Поліція і служби на місці, дуже професійні та швидкі. Дорога перекрита. Інших потерпілих та винуватця забрала швидка допомога. Усе це не виглядало добре».

Роман Чеярек є багатолітнім працівником Польського радіо, йому 53 роки, зазначає Польське радіо.

Фото piasecznonews.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.