​На кордоні з Україною утворилися великі черги, причина - ремонтні роботи до жовтня

На польсько-українському кордоні на переході Дорогуськ-Ягодин вистроїлися довгі черги. З обох сторін стоять понад п’ять сотень вантажівок, а приблизний час очікування на перетин кордону становить 24 години, повідомляє Польське радіо.


Значно менше на оформлення водії чекають у Гребенному-Раві-Руській. Тут черга на в’їзд до Польщі складається з приблизно 90 автівок, а на виїзд – зі 170. Водії, що хочуть потрапити до України, мають чекати на оформлення близько 13 годин, а до Польщі – 9.

До жовтня на переході Дорогуськ-Ягодин відбуватиметься ремонт і настільки великі черги тут утворюються передусім через це. Друга причина – це інтенсифікація руху, що зазвичай спостерігається у вихідні.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.