​Українці намагалися провезти двома машинами через україно-польський кордон незадекларовану готівку

У пунктах пропуску в Медиці та Корчовій польські митники виявили кількох громадян України, які намагалися потайки провезти багато готівки. У Корчовій при перевірці вантажівки, якою керував громадянин України, польські митники виявили 75 тисяч британських фунтів, повідомляє Yavp.pl з посиланням на podkarpackie.kas.gov.pl.


Незадекларована готівка була схована в різних місцях кабіни авто: ящичку для автозапчастин, в течці для документів, навіть в упаковці для паперових серветок. Водія за спробу потайки провезти гроші покарали штрафом в розмірі 26 тис злотих, який він заплатив на місці.

Подібна ситуація сталася в Медиці. Там співробітники митниці затримали двох громадян України, які перетинали кордон автомобілем. Серед багажу одного з них знайшли готівку на суму 15 тис євро та 4 тис гривень, а інший віз з собою 19 тис євро та 100 тис. грн. Через те, що готівку перевозили через кордон без відповідної декларації, обоє сплатили штраф по 5 200 злотих.

Фото podkarpackie.kas.gov.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.