​МОЗ України залишив Польщу в «червоній» зоні через збільшення захворювань на коронавірус

Польща, залишиться в «червоній» зоні ще принаймні на тиждень. Її показник - 340,7 випадків захворювання на 100 тис населення. В Україні - 219,8 випадків. Це означає, що після приїзду з Польщі в Україну потрібно буде відбувати карантин із використанням додатку «Дій вдома», повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я України.


Достроково припинити відбуття карантину можна, здавши негативний ПЛР-тест. Такий тест має бути зробленим не більш, ніж за 48 годин до перетину кордону України.

У «червоній» зоні МОЗ України загалом опинилося 66 країн світу. Це держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний̆ показник в Україні. Його очолюють такі країни: Чехія, Андорра, Ірландія, Словенія, Сан-Марино.

Польща перебуває на 32-му місці, не змінивши своєї позиції за останній тиждень. При цьому показник захворюваності в Польщі трохи погіршився - тиждень тому було 316,7 осіб на 100 тис населення.

Фото yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.