​Боріс Джонсон 10 лютого прибуде до Польщі для обговорення ситуації навколо України

Прем'єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон прибуде до Польщі в четвер, 10 лютого, і зустрінеться з президентом Анджеєм Дудою та прем'єр-міністром Матеушом Моравєцьким. Політики говоритимуть про безпекову ситуацію навколо України, - повідомляє в середу агентство Reuters з посиланням на джерело в Президентському палаці у Варшаві, інформує Польське радіо.


У понеділок, після зустрічі в Лондоні з головою Міністерства національної оборони Маріушем Блащаком, міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що до Польщі буде направлено додатково 350 солдатів. Як уточнили в Міноборони в Лондоні, солдати мають підтримувати польську сторону у сфері спільних навчань, планування надзвичайних ситуацій та нарощування потенціалу в умовах скупчення російських військ на кордоні з Україною.

17 січня міністр Воллес поінформував Палату громад, що Великобританія надала Україні легкі системи протитанкової оборони для підвищення її обороноздатності у разі російського вторгнення.

Боріс Джонсон. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.