​Україна протестує проти обмежень на експорт зерна до Польщі


У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що відповідну ноту надіслали, зокрема, посольству Польщі в Києві. Заборону на експорт сільськогосподарської продукції визнали абсолютно неприйнятною.

У МЗС України повідомили, що окрім дипломатичного представництва Польщі, ноту отримало також представництво Європейського Союзу в Україні. Як написано в заяві, обмеження на експорт, незалежно від того, чим їх мотивовано, суперечать Угоді про асоціацію між Україною та Євросоюзом, передає Польське радіо.

За словами української влади, є всі правові підстави для відновлення експорту до Польщі, а також до Румунії, Угорщини, Словаччини та Болгарії.

МЗС України закликало знайти виважене вирішення ситуації, що базується на праві ЄС та солідарності.

У п'ятницю, 28 квітня, Єврокомісія з п'ятьма країнами, включно з Польщею, досягли згоди щодо вирішення проблеми надмірного надходження сільськогосподарської та харчової продукції з України. Заборони ЄС мають замінити введені державами-членами. Єврокомісія заборонить імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.