​У Польщі є список компаній, які дестабілізували ринок зерна і які захищені податковою таємницею

Міністр сільського господарства і розвитку села Роберт Телюс повідомив, що у списках суб'єктів, які купують технічне зерно з України, є кілька сотень компаній з Польщі та з-за кордону. Він пояснив, що поки що не може оприлюднити списки цих суб'єктів, які своїми діями дестабілізували ринок зерна, повідомляє Польське радіо.

«У мене є лише частина списків. Частина списків захищена податковою таємницею і знаходиться у розпорядженні Державної податкової адміністрації. І проблема в тому, що якщо я оприлюдню ці списки, які є в моєму міністерстві, в моїх інспекціях, які здійснювали контроль, і виявиться, що це неповні списки, то я побоююсь ще більшої дестабілізації ситуації. Мовляв, якщо Телюс подав неповні списки, то щось приховує», — пояснив міністр сільського господарства і розвитку села Роберт Телюс.

До 15 вересня діє заборона на імпорт зерна з України. Польська влада заявила, що збереже заборону і після цієї дати.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.