​Ґітанас Науседа закликав Варшаву і Київ припинити суперечки через зерно

Варшава і Київ повинні якомога швидше припинити свої суперечки, заявив президент Литви Ґітанас Науседа після зустрічі з Анджеєм Дудою та Володимиром Зеленським.

«Заради спільної, найважливішої мети - захисту Європи від агресивної політики Росії - суперечки між Україною та Польщею мають бути вирішені якомога швидше», — акцентував Науседа. Литовський лідер підкреслив, що необхідно знайти рішення, щоб криза у відносинах між двома країнами не поглибилася, повідомляє Польське радіо.

Під час зустрічі з Дудою та Зеленським президент Литви також говорив про збільшення транзиту зерна через Литву, що зменшить навантаження на Польщу.

На його думку, публічні суперечки, незалежно від їх причин, служать ворожій пропаганді.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.