​У польській школі у Житомирі, де зосереджена найбільша кількість населення польського походження, навчається близько 60 дітей

Польська суботньо-недільна школа в Житомирі була створена для поляків, які проживають у Житомирі та його околицях, де зосереджена найбільша кількість населення польського походження в Україні. Наразі у польській школі імені Іґнація Яна Падеревського у Житомирі навчається близько 60 дітей. Раніше діти навчались і приміщенні української школи №25, повідомляє Польське радіо.


«Здається, що нашим дітям байдуже до війни, але часто під час уроків ми бачимо, як по щоці дитини котиться сльоза», — розповіла Польському прес-агентству Аліна Лясковська, директорка польської школи імені Іґнація Яна Падеревського при Житомирській обласній спілці поляків України.

«Ми зосереджені на навчанні польської мови. Ми святкуємо День незалежності Польщі. Перед Різдвом співаємо колядки, перед Великоднем робимо писанки. Таким чином ми вивчаємо польську культуру і традиції», — додає директорка школи Аліна Лясковська.

Польська суботньо-недільна школа в Житомирі була створена для поляків, які проживають у місті та його околицях. Житомирська область має найбільшу кількість населення польського походження в Україні.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.