​Понад півмільйона українців призовного віку проживає у країнах Європи


У Німеччині проживає майже 190 тисяч українців призовного віку. Це офіційні дані міністерства внутрішніх справ. Ще 100 тисяч можуть перебувати там нелегально, пише щоденне видання «Welt». За даними Євростату, понад 650 тисяч українських чоловіків віком до шістдесяти чотирьох років зареєстровані як біженці в 27 країнах ЄС, а також у Норвегії, Швейцарії та Ліхтенштейні, передає Польське радіо.

В умовах втрат на фронті, про які уряд у Києві не повідомляє, можливість призову хоча б частини тих, хто перебуває за кордоном, може мати вирішальне значення для ефективної оборони країни, зазначає «Welt». Ці дані починають викликати у Німеччині питання.

«Я не розумію, чому фізично здорові українці залишаються в Німеччині, відмовляючись захищати свою країну», — прокоментував військовий у відставці Родеріх Кізеветтер. За його словами, кількість українських чоловіків у Німеччині дозволяє укомплектувати 8 дивізій.

Фото 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.