​Опитування громадської думки в Бельгії показали сильну підтримку України, але слабшу, ніж торік

Намір підтримувати Україну через 2 роки після нападу росії в Бельгії слабшає. Про це свідчать результати опитування незалежної платформи Eupinions у співпраці з Фондом короля Бодуена.


Опитування громадської думки в Бельгії показали сильну підтримку, але тепер втома від війни відчутна, повідомляє Польське радіо.

Влада Брюсселя надала Україні декілька пакетів допомоги. Останній був оголошений місяць тому на суму понад 600 млн євро.

Останнє опитування показує, що 58 відсотків бельгійців підтримують поставку зброї Києву проти 65 відсотків минулого року. Зменшилася і підтримка членства України в ЄС. Зараз 58 відсотків за, що на 4 відсоткові пункти менше порівняно з минулим роком.

З більшим ентузіазмом до українського питання ставляться жителі Фландрії, нідерландськомовного регіону на півночі Бельгії. Вони також підтримують рішучі кроки проти росії. Опитування показало, що 65 відсотків висловилися за припинення імпорту з росії, навіть якщо це означало би підвищення рахунків за електроенергію. У франкомовній Валлонії на півдні Бельгії підтримка таких заходів була на 4 відсоткові пункти нижчою.

Фото commons.wikimedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Рашисты совершили два преступных удара по Харькову и Одессе, обстреляв баллистическими ракетами С-300 и Искандер жилые районы обеих городов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.