​Швеція надасть Україні оборонну допомогу на понад 680 мільйонів доларів для закупівлі техніки та зброї

Швеція надасть Україні додаткову військову допомогу на 682 мільйони доларів, що включатиме передачу техніки та коштів для закупівлі зброї. Це 15-й і допоки найбільший раунд допомоги Стокгольма для Києва. Загалом країна з моменту повномасштабного вторгнення росії в 2022 році надала України допомоги на понад 2,8 мільярда доларів, повідомляє Голос Америки.

«Ми продовжуватимемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», - заявив на прес конференції міністр оборони Пол Йонсон.

Новий пакет включає артилерійські боєприпаси, а також зенітну артилерію, гармати, кораблі та підводне озброєння, таке як міни та підводні дрони.

Також на прес конференції Йонсон сказав, що вітає новини про те, що парламент Угорщини планує наступного тижня проголосувати за членство Швеції в НАТО.

Керівна партія Угорщини «Фідес» запропонувала парламенту проголосувати за ратифікацію заявки Швеції на вступ до НАТО 26 лютого, яку партія підтримає, заявив лідер парламентської групи «Фідес» у вівторок.

Міністри оборони Рустем Умеров та Пол Йонсон. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.