​Латвія виділила 10 мільйонів євро на снаряди для України

Уряд Латвії погодив виділення 10 мільйонів євро на закупівлю артилерійських боєприпасів для України. Таке рішення було ухвалено на закритому засіданні у вівторок, 14 травня. Гроші мають бути призначені на закупівлю понад трьох тисяч великокаліберних 155-міліметрових снарядів, повідомляє Польське радіо.

Нагадаємо також про діяльність очолюваної Латвією та Великою Британією коаліції дронів. Нещодавно Латвія вже відправила Україні приблизно 100 дронів. Поставку другої партії, що складатиметься з близько 1000 бойових безпілотників різної потужності, заплановано на червень.

Латвійські кошти на боєприпаси будуть надані в рамках коаліції, діяльність якої координує Чехія. Поки що держави-учасниці коаліції заявили про фінансування у розмірі понад пів мільярда євро закупівлі дронів.

Латвія є одним із найбільших постачальників допомоги Україні у процентному відношенні до ВВП країни. Спільно з Україною вони заснували коаліцію дронів — організацію країн, які беруть участь у виробництві та передачі Україні БПлА.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг этой ночью атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед». Пуски БпЛА производились с мыса Чауда (Крым) и Приморско-Ахтарска (рф)

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.