​Латвія виділила 10 мільйонів євро на снаряди для України

Уряд Латвії погодив виділення 10 мільйонів євро на закупівлю артилерійських боєприпасів для України. Таке рішення було ухвалено на закритому засіданні у вівторок, 14 травня. Гроші мають бути призначені на закупівлю понад трьох тисяч великокаліберних 155-міліметрових снарядів, повідомляє Польське радіо.

Нагадаємо також про діяльність очолюваної Латвією та Великою Британією коаліції дронів. Нещодавно Латвія вже відправила Україні приблизно 100 дронів. Поставку другої партії, що складатиметься з близько 1000 бойових безпілотників різної потужності, заплановано на червень.

Латвійські кошти на боєприпаси будуть надані в рамках коаліції, діяльність якої координує Чехія. Поки що держави-учасниці коаліції заявили про фінансування у розмірі понад пів мільярда євро закупівлі дронів.

Латвія є одним із найбільших постачальників допомоги Україні у процентному відношенні до ВВП країни. Спільно з Україною вони заснували коаліцію дронів — організацію країн, які беруть участь у виробництві та передачі Україні БПлА.

Фото pxhere.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.