​У Литві міністри оборони дванадцяти країн балтійського регіону обговорюють підтримку України


Безпекова ситуація в регіоні Балтійського моря та Північної Атлантики, підтримка України та програма липневого саміту НАТО у Вашингтоні - це теми зустрічі міністрів оборони країн Північної групи, яка розпочалася в четвер, 23 травня, у Литві. Про це повідомило Міністерство оборони цієї країни, передає Польське радіо.

Північна група об’єднує 12 країн: п’ять країн Північної Європи (Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія та Швеція), три країни Балтії (Литва, Латвія, Естонія), Польщу, Великобританію, Німеччину та Нідерланди. Міністр оборони України Рустем Умеров також анонсував свою участь у зустрічі, але не приїхав, повідомила Польському прес-агентству (РАР) речниця Міноборони Литви Аста Ґалдікайте.

В опублікованій заяві оборонне відомство нагадує, що Північна група діє як консультативний форум з питань європейської безпеки, відносин між НАТО і ЄС та інших важливих тем для регіону, таких як військова мобільність, розвиток проривних технологій і зміна клімату.

Зруйноване кафе у Харкові. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.