​Британія та Німеччина не мають нових рішень щодо використання зброї, наданої Україні


Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер і канцлер Німеччини Олаф Шольц заявили, що з боку жодної з їхніх країн «немає нових рішень» щодо використання зброї, наданої Україні обома країнами.

Виступаючи у середу вранці на пресконференції в Берліні, Стармер сказав журналістам, що він не збирається «вдаватися в тактичні питання щодо використання зброї», але немає «жодних нових рішень», повідомляє Голос Америки.

«Ми надаємо підтримку та зброю Україні, згідно з підходом інших ключових союзників, включаючи Німеччину», – сказав британський прем'єр у відповідь на запитання про те, чи вони обговорювали з канцлером Шольцем скасування обмежень щодо зброї, переданої Україні, яка б дозволяла використовувати її на території росії.

Шольц також зазначив, що з цього приводу «немає нових рішень з боку Німеччини» і що країна «збирається продовжувати» підтримку України.

Він наголосив, що Німеччина є одним із найбільших прихильників України в Європі і робить найбільші внески в підтримку України.

«Ми збираємося продовжувати цю підтримку», – сказав Шольц, додавши, що стосовно постачань зброї, нових рішень з боку Німеччини немає.

У серії твітів, якими німецьке міністерство закордонних справ прокоментувало зустріч лідерів Німеччини та Британії та їхнє обговорення України, німецькі дипломати написали, що за останні 2 роки міжнародна спільнота та Україна докладали зусиль, щоб переконати путіна припинити російську агресивну війну.

«Його відповідь щоразу: більше страждань, більше смерті та більше руйнувань», – мовиться у твітах.

Коли лідери кількох африканських країн хотіли розпочати мирні переговори влітку 2023 року, у москві їх не почули, а в Києві їх обстріляли російські ракети, нагадують німецькі дипломати.

Так само, «коли майже 100 делегацій з усього світу, від Аргентини до Катару та Таїланду, зустрілися у Швейцарії в червні цього року, щоб обговорити мир, заснований на міжнародному праві, путін відповів хвилями бомб по українських електростанціях», зауважують у німецькому МЗС.

Тим часом, колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес вважає, що його країна недооцінює загроз з боку росії.

У колонці, яку публікує газета The Telegraph, Воллес пише, що насправді не США, а Британія може виявитися найбільшим історичним ворогом росії, якого москва звинувачує у своїх нещастях ще з часів Кримської війни у середині ХІХ століття, і потрібно готуватися до того, що російський диктатор захоче помститися Лондону.

Днями часопис Politico повідомив, посилаючись на свої джерела, що Київ пропонує США список далекобійних цілей у росії, які могли б уразити ЗСУ, якщо Вашингтон скасує обмеження на використання американської зброї у глибині росії. Київ сподівається таким чином переконати Вашингтон змінити наявну політику, пише Politico.

Кір Стармер та Олаф Шольц. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.