​Уряд Данії анонсував 21-й пакет допомоги Україні на 2,4 мільярда крон для посилення ППО


У п'ятницю, 18 жовтня, уряд Данії оголосив про свій 21-й пакет допомоги Україні для зміцнення протиповітряної оборони критичної інфраструктури країни від атак росії. Вартість пожертви становить 2,4 мільярда крон (приблизно 320 мільйонів євро), повідомляє Польське радіо.

«Пакет був підготовлений для задоволення найнагальніших потреб України», — наголосив міністр оборони Данії Троелс Лунд Поульсен.

Допомога також призначена для «підтримки будівництва оборонного потенціалу України в довгостроковій перспективі» та «допомоги у створенні нових бригад». З міркувань безпеки більше подробиць не повідомляли.

За словами Поульсена, уряд у Копенгагені планує здійснювати подальші закупівлі військової техніки, зокрема безпілотників, безпосередньо в української збройової промисловості.

Цього тижня очільники дипломатії країн Північної Європи та Балтії відвідали Одесу, де оголосили про надання українській владі фінансової допомоги для підготовки енергетичної інфраструктури до зими.

Фото commons.wikimedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.