Проект постанови «УДАРу» про саморозпуск парламенту підтримали фракції «Свобода» та «Батьківщина»

plenar zasidan

 
Під проектом постанови «УДАРу» щодо саморозпуску парламенту підписалися лише 3 фракції. Про це, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Розенко, повідомляють «Конфлікти і закони».


Зокрема, крім «УДАРу», свої підписи поставили фракції «Свобода» та «Батьківщина». При цьому Розенко наголосив, що сьогодні про необхідність дострокових виборів говорять дуже багато народних депутатів. «Але ми побачили, що три політичні сили, які стояли на Майдані, єдині, хто дійсно хоче перезавантаження влади. Всі інші народні депутати під різними соусами висувають умови», - сказав «ударівець».

Павло Розенко підкреслив, що парламент повинен ухвалити політичне рішення про саморозпуск.

Розенко також повідомив, що сьогодні відповідний проект постанови буде зареєстровано в Верховній Раді. «Ми сподіваємося, що вже найближчим часом постанова буде розглянута. І ми побачимо голос кожного народного депутата при голосуванні», - додав народний депутат.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.