У ВР пропонують призначати Генпрокурора за результатами відкритого конкурсу

priznachennya prokurora

 
Генеральний прокурор має призначатися на посаду на підставі результатів відкритого конкурсного відбору та звільнятися з посади за згодою Верховної Ради. Відповідну норму необхідно включити до Конституції. Про це заявив народний депутат–«ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв на засіданні Робочої групи з питань правосуддя, суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«Письмові вказівки Генерального прокурора з питань розслідування є обов'язковими до виконання всіма органами, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування. Тому він повинен призначатись на посаду, перш за все, за професійними якостями, а не на підставі політичних чи особистих зв’язків. Лише проведення відкритого та прозорого конкурсу для відбору кандидатів на посаду Генпрокурора зможе забезпечити це належним чином», - наголосив Алєксєєв.

Депутат зазначив, попри те, що згідно з Конституцією Генеральний прокурор призначається та звільняється з посади за згодою Верховної Ради Президентом, ця посада повинна бути максимально відсторонена від політичного впливу і її повинна обіймати особа з найкращими професійними знаннями, досвідом та репутацією.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.