​Громадськість закликає нардепів не голосувати за проект закону 5364, який містить норми та положення «Законів про диктатуру»

Шановні народні обранці! На цьому тижні Верховна Рада розгляне у другому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», реєстраційний №5364 від 04.11.2016.


Експертне середовище та Головне юридичне управління ВРУ зазначає, що новації проекту цього Закону не відповідають Конституції та законодавству України, правовій позиції Конституційного Суду України, вимогам Європейської конвенції з прав людини та рішенням Європейського суду з прав людини, є черговою спробою повернути окремі норми та положення «Законів про диктатуру» (зокрема щодо автоматичної відео- та фотофіксації порушень правил дорожнього руху), прийнятих злочинною владою 16 січня 2014 року та скасованих завдяки Революції Гідності.

У проекті Закону не усунено корупціногенні фактори, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства, суттєві зауваження узагальнюючого висновку ГНЕУ ВРУ, які не враховано і при підготовці до другого читання.

Прийняття Закону:

- суперечить презумпції невинуватості особи у вчиненні адміністративного правопорушення, індивідуальному характеру адміністративної відповідальності, а також меті адміністративного стягнення;

- призведе до невиправданих порушень прав людини;

- замість усунення «тіньової» складової легалізує існуючий порядок діяльності «бізнесменів від паркування» та надає «інспекторам з паркування» повноваження виконавчих органів, які будуть уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення, складати протоколи про адміністративні правопорушення та тимчасово затримувати транспортні засоби без рішення суду;

- призведе до вакханалії та марнотратства бюджетних коштів, створення поліцейської держави для подальшої узурпації влади в Україні;

- несе дискримінаційний характер та безконтрольність за діями різноманітних органів щодо питань національної безпеки України тощо.

З метою захисту прав і свобод громадян та недопущення запровадження антиконституційних новацій, закладених у проект Закону, проект Закону потребує відхиленню.

НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТ ЗАКОНУ №5364, ЗБЕРЕЖІТЬ ПРАВА ТА СВОБОДИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Громадська спілка «Національна Асамблея України»

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.