​Пленарне засідання Верховної Ради України 17 жовтня 2018 року

Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове пленарне засідання. Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Із заявою від фракцій виступили їхні представники. Після закінчення виступів і оголошення заяви від фракцій народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.


Парламентарії почали розгляд у другому читанні проекту Кодексу України з процедур банкрутства №8060.

Голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук повідомив, що під час підготовки проекту до другого читання до документа надійшло понад 1300 поправок, 60% з яких враховано повністю або частково, 40% - відхилено.

Народні депутати приступили до розгляду правок до проекту Кодексу України з процедур банкрутства.

Парламентарії розглянули 794 правки.

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати продовжили розглядати правки до проект Кодексу України з процедур банкрутства.

Всього розглянуто 1297 правок з 1335-ти.

Розгляд правок буде продовжено на наступному пленарному засіданні з 1298-ї правки.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України.

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.