​Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України


Деіндустріалізація країни – недопустима. «Батьківщина» оскаржуватиме у Конституційному суді закон про знищення індустріального потенціалу України. На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради під час обговорення законопроєкту №9387.

Юлія Тимошенко запевняє, що такими законодавчими ініціативами створюється механізм, який буде фінансувати зачищення країни від індустріального потенціалу.

Вона пояснила, що маючи понад 3 тисячі оснащених промислових майданчиків, до яких підведені комунікації, які готові, щоб розпочати на них будь-який приватний бізнес, їх планують просто ліквідувати.

Лідерка «Батьківщини» дорікнула прем’єр-міністру тим, що оголошена ним стратегія перетворення України на ресурсний центр Європи якраз реалізується подібними законами.

Її також обурив той факт, що подібні рішення ухвалюються без згоди українського народу – під час війни, без проведення референдуму.

Фото з відеоролика на facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.