НСЖУ та НМПУ підтримують мужніх журналістів, які працюють у Криму

ruki get

 
Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка України надзвичайно стурбовані подіями, які нині відбуваються на Кримському півострові та умовами роботи журналістів, які там працюють.


Про це повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки, передають «Конфлікти і закони»

«Ми висловлюємо свою підтримку мужнім колегам, котрі зараз знаходяться у гарячих точках, що знову виникли в Україні. Зважаючи на те, що під час роботи в умовах протестних акцій у Києві та регіонах нашої держави, постраждала рекордна кількість журналістів - наші журналістські організації занепокоєні тими умовами, в яких зараз працюють працівники кримських ЗМІ, журналісти з Києва та інших областей та значна кількість колег із зарубіжних ЗМІ.

НСЖУ та НМПУ висловлюють сподівання, що з боку представників силових структур країни, політичних партій та рухів, громадських активістів не буде застосовано жодних проявів агресії стосовно журналістів.

Як члени Міжнародної федерації журналістів та Європейської федерації журналістів, НСЖУ та НМПУ закликають російських військових та їх командування - не перешкоджати роботі представників медіа. Ми нагадуємо і наголошуємо, що ЗМІ та журналісти не є учасниками конфлікту, а, відповідно до низки міжнародних договорів, - виконують свої професійні обов’язки та інформують громадськість про перебіг подій, забезпечуючи реалізацію права на інформацію.

Ми звертаємося до керівників всіх видань, теле- та радіокомпаній з проханням забезпечити журналістам, відрядженим для висвітлення подій у гарячі точки, безпечні умови праці та засоби захисту, а також просимо самих колег бути обережними і дбати про особисту безпеку.

Спілка журналістів та медіа-профспілка підтримують зв’язок із міжнародними медіа-організаціями та інституціями, які висловили нам свою підтримку та готовність допомагати у випадках порушень прав працівників ЗМІ. Ми закликаємо журналістів повідомляти про такі факти порушень прав, якщо вони матимуть місце, бути солідарними одне з одним, дотримуватися під час роботи професійних та етичних стандартів, адже тільки разом ми зможемо захистити нашу професію та зберегти високопрофесійну та незалежну журналістику в Україні, йдеться у спільній заяві журналістських організацій.



Коментарі

  +0 #1 Владимир 3 мар. 2014 г., 11:02:41
Всегда поражался мужеству девчонок, работающих с огромным риском для жизни. Спасибо Вам за это и будьте осторожны! Вы такие юные и красивые!!!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.