​Генасамблея ООН підтримала проект резолюції про права людини в анексованому Криму

Генеральна асамблея ООН у вівторок підтримала проект резолюції про права людини в анексованому росією Криму. Проект був підготовлений Україною. Резолюція містить осуд окупації Криму, незаконне введення на його території законодавства рф і примусове переведення населення з українського громадянства в російське. У документі також міститься заклик до росії припинити арешти на території півострова, зокрема - арешти кримських татар, повідомляє «Голос Америки».


Крім того, резолюція включає вимогу до рф виконати тимчасові заходи рекомендацій міжнародного суду ООН про скасування заборони на території Криму Меджлісу кримськотатарського народу і про забезпечення на півострові навчання українською і кримськотатарською мовами.

Проект резолюції підтримала 71 країна, 25 - виступили проти і 77 - утрималися. Серед тих, хто проголосував проти документа - Білорусь, Венесуела і Північна Корея.

У минулому році подібну резолюцію підтримали 70 держав, в той час як 26 країн висловилися проти і 77 утрималися.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.