Кличко: Вибори президента повинні відбутися 25 травня. Затягування призведе до дестабілізації ситуації в країні

vibory klichko

 
Вибори президента України повинні відбутися 25 травня, інакше країні загрожує дестабілізація й поглиблення економічної та політичної кризи. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко журналістам, коментуючи зареєстровану у Верховній Раді депутатом-регіоналом постанову про перенесення виборів на 7 грудня, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Чим скоріше сформується нова влада в Україні, чим скоріше ми зможемо нормалізувати ситуацію, тим швидше вийдемо з економічної і політичної кризи. Затягування з виборами, на яких президента обере народ, призведе до складних процесів», - підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в зволіканні з проведенням виборів зацікавлені багато політиків, зокрема, і з числа народних депутатів. «Замість того, щоби стабілізувати ситуацію, втілювати реформи та підвищувати соціальні стандарти, вони розколюють країну за принципом мови, віросповідання, національності. Такі дії не можна назвати розумними, зваженими і державницькими», - сказав лідер «УДАРу».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.