Богохульный Twitter пакистанские власти забанили на 12 часов

zablok twitter

 
Власти Пакистана на двенадцать часов отключили Twitter за отказ удалить сообщения, оскорбляющие чувства верующих. Twitter был разблокирован после вмешательства премьер-министра Пакистана Юсуфа Раза (Yousuf Raza). Официальные власти страны не дали подробных объяснений причин блокировки.

По мнению The Washington Post, отключение Twitter произошло из-за того, что сервис микроблогов отказался скрывать твиты со ссылкой на конкурс карикатур на пророка Мухаммеда, который один из Facebook-пользователей объявил 20 мая два года назад, создав соответствующую страницу в социальной сети. Некоторые мусульмане считают любое изображение пророка богохульством.

В 2010 году Пакистан на две недели заблокировал Facebook и YouTube из-за этого конкурса, однако затем правительству Пакистана удалось договориться с Facebook о блокировке доступа к странице конкурса для жителей страны, и запрет был снят, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.