Завдяки зусиллям російських пропагандистів, Стів Джобс «підтримав» окупацію Криму

jobs krim

 
Росіяни в соцмережах постят фото померлого Джобса, який хвалить Росію за окупацію Криму. Картинка поширюється по соцмережах з подачі російських ЗМІ.


Картинки в стилі «Цитати великих людей» користуються величезною популярністю в соціальних мережах. Особлива несправедливість у тому, що більшість з цитованих великих людей вже не зможуть оскаржити приписувану їм цитату, якою б дурною або безглуздою вона не була. Як, наприклад, легендарний засновник Apple Стів Джобс, який помер у жовтні 2011 року. Смерть, на думку багатьох російських користувачів «Вконтакте», зовсім не заважає йому вихваляти Росію за дії в Криму, які почалися в березні 2014 року, пише ain.ua.

Нагадаємо, Стів Джобс помер від раку в жовтні 2011 року. Його нова біографія, написана Уолтером Айзексоном за участю самого Джобса, очолила список книг, які найбільше продаються і замовляються в Amazon за 2011 рік. В Одесі в річницю смерті Джобса йому поставили пам'ятник.



Коментарі

  +0 #1 Киев 17 апр. 2014 г., 22:51:34
дебилы расейские.
  +0 #2 111 17 апр. 2014 г., 23:55:48
вот дебилы!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.