​У роботі Facebook, Instagram і WhatsApp у неділю сталися глобальні збої

У роботі трьох соціальних мереж - Facebook, Instagram і WhatsApp - в неділю стався збій, який, зокрема, позначився на месенджері Facebook. За даними сайту Downdetector.com, що відслідковує відключення інтернет-ресурсів, збої Facebook почалися о 6:30 за американським східним часом і торкнулися багатьох районів світу. Тисячі повідомлень про проблеми з доступом надійшли, в основному, з північного сходу США, з Європи і з Філіппін, повідомляє «Голос Америки».


Нормальна робота соціальної мережі для більшості користувачів, судячи з усього, була відновлена до 9 години ранку за американським східним часом.

Агентство Associated Press направило в Facebook лист з проханням прокоментувати причини збою.

Хештеги #FacebookDown, #instagramdown і #whatsappdown вийшли в тренди в «Твіттері».

Нагадаємо, що Facebook придбав Instagram у 2012 році, а WhatsApp - у 2014-му.

На сайті Facebook говориться, що кількість активних щоденних користувачів соціальної мережі перевищує 1,52 мільярда.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.