Китай решил посягнуть на воды Японии

china ship1

 
Япония и Китай опять спорят. После относительного затишья, которому предшествовала вспышка напряженности вокруг спорного архипелага Сенкаку (Дяоюйдао) в августе 2012 года, когда Токио заявил о намерении выкупить три из этих необитаемых островов у частных владельцев. В последующий период в КНР прошли массовые антияпонские акции протеста, а китайские суда неоднократно приближались к акватории архипелага.


Сегодня же китайские военные корабли были замечены в непосредственной близости от японских территориальных вод, о чем сообщило министерство обороны Японии. Семь кораблей, в том числе два эсминца, утром во вторник находились в 49 километрах к юго-юго-востоку от небольшого острова Йонагуни, который считается самой западной японской территорией.

По данным японских властей, корабли направлялись из Тихого океана в Восточно-Китайское море.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 8 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.