Парламент Ирана вызывает Ахмадинежада для разъяснений, связанных с падением курса местной валюты

parlament valuta

 
Собрание исламского совета (парламент) вызывает президента Ирана Махмуда Ахмадинежада для дачи разъяснений в связи с резким падением курса риала. 


Как сообщили сегодня местные СМИ, 77 депутатов подписали петицию, подчеркивая, что Ахмадинежад не в состоянии справиться с регулированием валютного рынка.

Курс иранского риала падал по отношению к доллару США в течение всего года, однако наиболее ощутимый обвал стоимости валюты произошел в предыдущем месяце. Причиной сложившейся финансовой ситуации являются санкции, принятые западными государствами в связи с иранской ядерной программой.

В октябре валюта Исламской Республики потеряла около 40 процентов по отношению к доллару. На улицах иранских городов жители устраивали масштабные акции протеста. В некоторой степени стабилизировать ситуацию удалось путем ликвидации свободного обмена денежных средств в стране.

В субботу один доллар стоил в Иране 31 тысячу риалов, в то время как в середине прошлого года - около 11 тысяч, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.