Как следили, так и будут следить

congress

 
После громких скандалов, связанных со шпионажем спецслужб США за гражданами, ситуация так и не изменилась. Не смотря на громкие протесты и на шумиху в мировых СМИ, тем не менее, Конгресс США решил не ущемлять возможности спецслужб, а потому отклонил законопроект республиканца Джастина Эмеша, предусматривающий, что согласно законопроекту слежка спецслужб за телефонными разговорами и перепиской является незаконной.


Палата представителей Конгресса при голосовании разделилась: против принятия документа проголосовали 217 человек, за — 205. Также не поддержала этот законопроект служба национальной безопасности и представители Белого дома, считая, что слежка за телефонными звонками и перепиской является необходимым инструментом в борьбе с терроризмом.

Попал законопроект и под критику большинства республиканцев, а вот представители демократов его – поддержали.

По материалам Associated Press



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.