50 депутатов тунисского парламента приостановили свою работу

tunis parlament

 
В общей сложности 52 депутата приостановили свое участие в работе Национальной учредительной ассамблеи (парламент) Туниса. Речь идет о представителях блоков "Союз для Туниса" и "Народный фронт", а также партий "Аль-Мубадара" (Инициатива) и "Демократический альянс".


Решение народных избранников стало следствием резонансного убийства их коллеги Мохаммеда Брахми, застреленного в четверг возле своего дома. Парламентарии требуют роспуска ассамблеи, отставки кабинета министров и формирования правительства национального единства.

Большинство мест в 217-местной Национальной учредительной ассамблее занимают депутаты умеренной исламистской партии "Ан-Нахда" (Возрождение). Главной задачей на выборах в октябре 2011 года были названы разработка в течение года новой конституции и подготовка страны ко всеобщим парламентским и президентским выборам. По прошествии почти двух лет основной закон страны все еще остается в стадии обсуждения, сообщает ИТАP-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.