Собянин таки доказал силу фальсификации и выиграл у Навального

v moskvi

 
По результатам подсчета голосов, Сергей Собянин выиграл выборы мэра Москвы в воскресенье 8 сентября 2013 года. Согласно обработанным бюллетеням, после подсчета голосов на 99% избирательных участках Собянин получил 52,09% голосов москвичей.


Навальный, получивший 26,65%, утверждает, что подсчет голосов был омрачен фальсификациями и многочисленными нарушениями.

В своем комментарии Алексей Навальный заявил: «Мы считаем официальные результаты выборов намеренно фальсифицированными».

«Конфликты и законы» напоминают, что согласно данным экзит-пола Навальный набирал более 30% голосов. Но низкая явка избирателей, что составила всего 33% москвичей, позволяет ставленнику Кремля Собянину, благодаря фальсификациям, уйти от второго тура выборов.

Навального поддерживала молодежь и прогрессивная интеллигенция, а вот люди пожилого возраста, которые более консервативны, в своем большинстве на выборы не пришли.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.