У Кенії вже шестеро британців стали жертвами теракту

vestgate

 
Число британців, загиблих в результаті нападу ісламістів на торговий центр в Кенії, збільшилася з чотирьох до шести осіб. Про це в понеділок повідомив міністр оборони Великобританії Філіп Хаммонд.


"Згідно з наявною до цієї години інформацією, жертвами теракту стали шість британців", - заявив глава оборонного відомства в інтерв'ю телеканалу "Скай ньюс".

При цьому Хаммонд не виключив, що кылькысть загиблих серед підданих Сполученого Королівства може зрости. "Можливо, коли сили безпеки встановлять повний контроль над будівлею, нам стане відомо ще про декілька жертв", - додав він.

За даними МВС Кенії, в результаті нападу групи терористів на торговий центр "Уестгейт" в Найробі загинули 62 людини. Відповідальність за теракт взяли на себе ісламісти з сомалійського угрупування "Аш-Шабаб", заявивши, що це помста за участь кенійських військ у бойових операціях проти бойовиків на території Сомалі, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.