Члени G7 допустили можливість введення нових санкцій проти Росії

bolshaya 7

 
«Велика сімка» в п'ятницю засудила «незаконну анексію» Криму Росією, пригрозивши «подальшими обмежувальними заходами», щоб зробити наслідки агресії більш чутливими для Москви. Про це повідомляє Голос Америки, передають «Конфлікти і закони».


Однак в 32-сторінковій підсумкової декларації, опублікованій після закінчення саміту G7 в японському місті Ісе-Сіма, лідери Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини, Канади, Франції, Італії та Японії також заявили, що економічні санкції відносно Москви можуть бути зняті, якщо Росія виконає свої зобов'язання і буде поважати суверенітет України.

«Термін дії санкцій пов'язаний з повною реалізацією Росією Мінських угод, - наголошується в декларації. - Санкції можуть бути зняті, коли Москва виконає ці зобов'язання».

Разом з тим, провідні світові держави відкинули саму ідею вирішення конфлікту в Україні військовим шляхом.

«Ми єдині в тому, що криза в Україні може бути врегульована тільки дипломатичним шляхом і при повному дотриманні міжнародного права», - йдеться в декларації.

Поряд із застереженнями на адресу Москви, лідери «Великої сімки» вказали на важливість діалогу з Росією.

«Ми визнаємо важливість продовження діалогу з Російською Федерацією з метою забезпечення узятих нею на себе зобов'язань і норм міжнародного права для досягнення всеосяжного стійкого і мирного врегулювання кризи», - йдеться також в декларації.

Виступаючи в четвер перед журналістами, президент Обама розповів, що учасники саміту обговорювали ситуацію в Україні. За його словами, вони «почали бачити якийсь прогрес на переговорах, але все ще стурбовані занадто високим рівнем насильства, і цю проблему необхідно вирішити».

Члени G7 також висловили занепокоєння з приводу ситуації в Східно-Китайському і Південно-Китайському морях, де Китай все більш агресивно поводиться в територіальних суперечках з Японією і низкою країн Південно-Східної Азії.

Не згадуючи Пекін, учасники саміту закликали всі країни утриматися від «односторонніх дій, які можуть посилити напруженість» і «владнати розбіжності мирними методами».

Коментуючи майбутній в наступному місяці референдум в Великобританії про вихід з Євросоюзу, члени «Великої сімки» заявили, що такий крок може створити «серйозний ризик для зростання світової економіки».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.