​США перекидають до Норвегії морську піхоту

На базі «Вернес» поблизу Тронхейма в Норвегії будуть розміщені 300 американських морських піхотинців, повідомляє Кавказ-Центр з посиланням на норвезьке видання Adresseavisen. За даними джерел, морські піхотинці зі США можуть прибути на норвезьку базу вже найближчим часом.


Міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сереіде в письмовій відповіді редакції Adresseavisen повідомила, що розміщення військових США на базі Вернес - американська ініціатива, але не уточнила, коли саме військовослужбовці з'являться в країні.

За її словами, на даний час в уряді проводяться дискусії з приводу збільшення числа військових навчань в Норвегії. Глава Міноборони країни також підкреслила, що Норвегія і США мають давню традицію співпраці в області безпеки і проведення спільних навчань.

Американські морські піхотинці будуть служити в норвезькому гарнізоні по шість місяців з подальшою ротацією. Останнім часом військові представники США відвідували гарнізон кілька разів і оглядали його, пише норвезьке видання.

Фото kavkazcenter.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.