​У Конго взяли в заручники групу співробітників ООН

У Конго біженці з Південного Судану взяли в заручники понад 10 співробітників місії Організації Об'єднаних Націй (ООН). Про це агентству «Анадолу» повідомив начальник бюро Місії ООН зі стабілізації в ДРК (МООНСДРК) в Північному Ківу Деніел Руїз.


Жителі Південного Судану вимагають передати їх в треті країни, в Уганду, Кенію або Ефіопію. Більшість з них раніше брали участь в бойових діях на боці повстанців.

У транзитному таборі на території бази Мунігі поруч з містом Гома живуть близько 500 біженців.

Уряди Конго і Південного Судану минулого тижня прийшли до домовленості про екстрадицію восьми колишніх сепаратистів Народно-визвольного руху Судану - Північ (НВРС-С), лояльного колишньому віце-президенту Рієку Мачара.

Місія ООН у Демократичній Республіці Конго (МООНДРК) діє з 1999 року. Вона була заснована після встановлення перемир'я між ДРК, Анголою, Зімбабве, Намібією, Руандою і Угандою.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.